Hållbara priser
Alltid fri frakt över 995:-
Effektivt sortiment
010-204 1234

Kontakt

Hittar du inte den produkt du söker? Vill du prata med en säljare eller få hjälp på annat sätt. Ring  010- 204 12 34.  Telefonslingan är öppen vardagar 8.30-16.00. 

För att visa formuläret behöver cookies inom kategorin "Marknadsföring, anonym spårning på hemsidor" accepteras.
Alternativt är du varmt välkommen att kontakta oss via info@medea.se eller via telefon 010-204 1234

Vi hjälper dig

Säljare Medea
Simon Anderberg
Säljare
simon.anderberg@medea.se
Säljare Medea
Klara Mårtensson
Säljare
klara.martensson@medea.se
Säljare Medea
Hanna Andersson
Säljare
hanna.andersson@medea.se
Anton Rannestig
Anton Rannestig
Partner
anton.rannestig@medea.se
alexander medea
Alexander Adstedt
Partner
alexander.adstedt@medea.se
Malin Roos
Malin Roos
Sälj- och marknadschef
malin.roos@medea.se
Sandra Medea
Sandra Hjort
Anbudsansvarig och CSR
sandra.hjort@medea.se